Eğitim Merkezi

Uzun yıllardır eğitim vermekte olan İzmir Müzik Eğitim Merkezi günümüzün en ideal eğitim mekanizmasını kurmuştur. Eğitim alan misafirlerimizin önerileri üzerine şekillenen bir sisteme sahiptir.

 

Eğitimlerin tamamı cam duvarlardan oluşan ferah ve nezih bir ortamda verilmektedir. Bu eğitimler eğitim politikamız gereğince birebir olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Eğitimci seçiminde oldukça titiz olan İzmir müzik eğitim merkezi öncelikli olarak konservatuvardan veya müzik öğretmeni olacak şekilde eğitimci kadrosunu her geçen gün biraz daha güçlendirmektedir.

 

Kalabalık bir eğitmen kadrosuna sahip olan İzmir müzik eğitim merkezi istediğiniz eğitmeni seçme fırsatı sunmaktadır. Her alanda birden fazla eğitimci barındırdığından eğitime başladıktan sonra eğer eğitiminizden memnun değilseniz derhal değişim imkanı sunmaktadır.

 

İstediğiniz her enstrümanın eğitimcisi mevcuttur. hatta öyle ki bir mızıka'dan tutun bir çello'ya veya bir ukalele'den tutun bir ud'a görebildiğiniz tüm enstrümanların eğitimini sağlamaktadır.

 

Bu eğitim ve eğitimci çeşitliliği sayesinde, eğitim alanlara yönelik hizmet verilmektedir. Eğitimlerin haricinde İzmir müzik eğitim merkezi çerçevesinde hazırlanan etkinliklerle gelişime daha fazla destek olunduğu gibi sosyal bir ortam oluşturulmaktadır. 

Copyright ©2021 izmirorg.com.tr - Design by Top 10 Binary Options
f t g m