İzmir Müzik

İzmir Müzik , Amatör ve profesyonel müzik enstrümanları alanında, satış, servis, eğitim ve destek hizmetleri veren bir kuruluştur.

 

İzmir Müzik , Uzun bir geçmiş ve bu süreçte kazanılmış tecrübe ve deneyimin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla güven içerisinde ilerlemektedir.

 

İzmir Organizasyon Tic. Ltd.Şti adıyla ticari faaliyetini sürdürmeye uzun yıllar önce başlamış İzmir Müzik ,bu güne kadar bünyesine en popüler markaları ve alternatif seçeneklerini katarak müzikseverlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

İzmir Müzik , Yılların birikimi ve tecrübesi sayesinde yurtiçi ve yurtdışı geniş bağlantı ağı ile hemen hemen her marka enstrümanı ve aksesuarlarını müşterilerine en uygun seçeneklerle sunmaktadır.

 

İzmir Müzik , Bir çok yayın evinin son çıkan müzik repertuarı ve enstrüman eğitimi kitaplarını müzikseverlere sunmaktadır.

 

İzmir Müzik , Türk Silahlı Kuvvetleri, Polis Okulları, İlköğretim ve liselerin bando ve aksesuarlarını farklı kalite ve modelleriyle sunmaktadır.

 

İzmir Müzik , Müzik aleti satışı yapan mağazalara, Konservatuarlara, müzik okullarına, özel ve devlet okullarına farklı ödeme seçenekleriyle toptan fiyatına satışının yanı sıra yurt içine ve yurt dışına müzik aleti vermektedir.

 

İzmir Müzik , Her zaman ayakları yere basan güçlü bir firma profili ile en büyük sermayenin güven olduğu bilinci içerisinde geleceğe sağlam adımlarla gücüne güç katarak ilerlemektedir…

Copyright ©2021 izmirorg.com.tr - Design by Top 10 Binary Options
f t g m