Kurucu & Onursal Başkan

Şirket Kurucumuz ve Onursal başkanımız Fatih İZMİR. 

 

1956 yılında Hatay'da doğdu. İlk, orta okul ve liseyi Antakya'da tamamladıktan sonra, Üniversite hayatını Mustafa Kemal Üniversitesin'de tamamladı. Uzun yıllar Trabzon, Bingöl, Gaziantep gibi ülkenin bir çok bölgesinde eğitimler verdi. Bu süreç içerisinde kendini geliştirdi ve eğitim verdiği gibi de kendini eğitmeye devam etti. 

 

Eğitim verdiği sürede kişisel gelişimin yanısıra çok sık söylediği,  "Ne kadar bilirsen bil !! Anlatabildiklerin; karşındakinin anlayabildiği kadardır."  cümlesini kendisine felsefe edinip, bu eksiğin insan ilişkilerinden kaynaklı olduğunu düşünmüştür. İnsan ilişkilerine çok önem vermiş, 7'den 70'e herkesle arkadaşlık kurmuş, sevgiyle, sabırla yaklaşmıştır. 

 

"Yap,Yaşat, Öğret" sloganıyla tüm bakış açılarının yönünü değiştirerek, geleceğin temel taşlarını oluşturdu. İnsanlara yatırım yapmanın önemini dile getirmiştir. Bu sebeptendir ki; yepyeni ufuklar çizdiği gibi bu ufuklara ulaşmak için yaşatmış ve öğretmiştir. 

 

İş hayatına çok erken yaşlarda adım attı. İlk okul yıllarından itibaren bir çok sektörde faaliyet gösterdi. Yıllarca çalışmış olmanın getirdiği tecrübe ve ileri görüşlülüğü sayesinde piyasadaki tüm iş fırsatlarını gözlemleyip en iyi biçimde değerlendirdi. Çevresindekilerin "Fatih İZMİR'i Fatih İZMİR yapan her koşulda dimdik durmasıdır" sözü olumlu veya olumsuz oluşan tüm olayları büyük bir cesaret, özgüven, azimle aşabildiğini en iyi şekilde anlatmaktadır. Kendi değişiyle "Hayatta edindiğiniz tecrübeler, yediğiniz kazıkların toplamıdır" diyerek yaşanılan olaylardan ders çıkartılması ve tecrübe edinilmesi gerektiğini sıkça dile getirir.

 

70'ler ve 80'lerde birçok ticari alanda faaliyet gösterdikten sonra 1993 öncesi DAMKAY Firmasını kurmuş ;Türkiye'de ilklerden ve Hatay'da ise bir ilke imza atarak, faizsiz kampanyalı sıfır araba satışına başlamıştır. 1993 yılında İZMİR Organizasyon limited şirketi'ni kurar,araç satış organizasyonlarına devam eder. Bunlar olurken Beyaz eşya satışı yaptığı gibi Hatay'da ki ilk Cep telefonu satışını da başlatır. 

 

90'lar da Hatay'ın en köklü müzik mağazasını kurar. O yıllar da Hatay halkının tüm müzik aletleri ihtiyacını karşıladığı gibi insanlara karşı güler yüzlü kaliteli hizmeti sunan bir müzik devi yaratmıştır.

 

2000'li yıllarda yaptığı inşaat boyaları ve inşaat malzemeleri bölge bayilikleriyle birlikte yeni bir yapı malzemeleri satış mağazası açar. Bununla birlikte o yıllarda kurduğu tecrübeli donanımlı ekip ile; taadilat, onarım, dekorasyon, restorasyon işlerinde bölgede yepyeni bir çağ açmıştır. Bu güçlü ekip ile bir çok ihale ve müteahhitlik işleri yaparlar.

 

Yaptığı ticari hamleler, atılımlarla efsane olmuş ve bir çok genç yatırımcıya ilham kaynağı olmuştur.

 

Yardım severliği ile de oldukça tanınan Fatih İZMİR, bilinen veya bilinmeyen bir çok şahısa, bir çok yardım guruplarına destek olmuştur. Yaptığı sosyal sorumluluk projelerinde bir çok insana, aileye destek olmuş öncülük etmiştir.

 

Fatih İZMİR her şeyden önce 2 çocuk sahibi çok iyi bir baba olmakla birlikte yardım severliği, hümanistliği, üstün zekası, ileri görüşlülüğü ve ticari etiğiyle örnek alınacak bir lider ve iş adamıdır.

Copyright ©2021 izmirorg.com.tr - Design by Top 10 Binary Options
f t g m