Satış

İzmir Müzik ailesi olarak 25 yılı aşkın ticari satış tecrübesine sahip olarak haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü, konusunda uzman satış personellerimiz sayesinde tüm enstrümanlar ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

İzmir Müzik mağazalarından herhangi birisinde bir şeyler içerken istediğiniz enstrümanı kendi evinizdeymiş gibi deneyebilir ve beğendiğiniz taktirde satın alabilirsiniz 

 

İzmir Müzik fiyat politikası gereği fiyatlar son kullanıcılara hiç bir yerde bulamayacağı avantajlarla sunulur ve satış sonrası teknik destek verilir. Enstrüman ile ilgili her türlü desteği alabilirsiniz; teknik konularda olsun belki çalamadığınız bir notada olsun hiç fark etmez. 

 

Satış politikamız gereği tüm ürünler İzmir müzik mağazalarında sergilenmeden önce her ürün tek tek kalite kontrol aşamasından geçmektedir. Bu kontroller neticesinde hatalı ürünler hiç bir şekilde mağazada yer alamadığı gibi kalite kontrolden onay alan ürünler ise tüm müşterilerim beğenisine sunulmaktadır.

 

Mağazada zor olsa da bulamadığınız bir ürün olursa, sipariş vermek oldukça kolaydır. Türkiye'nin her neresinde olursa olsun hemen bulup 2 günden başlayan teslimat süresi ile hemen elinizde olur. Tabi ki gelen ürün de diğer ürünler gibi ilk olarak kalite kontrolden geçerek onay aldığı taktirde beğeninize sunulur ve öyle teslim alırsınız

 

Satış sonrası destek için herhangi bir mağazamıza uğramanız veya iletişim telefonlarını aramanız yeterli olacaktır.

Copyright ©2021 izmirorg.com.tr - Design by Top 10 Binary Options
f t g m